X
 15.10.2017 Култура

Филмови на кои можеме постојано да се навраќаме

Веб-страницата „Базфид“ направи анкета за тоа кои филмови нивните читатели би можеле да ги гледаат повторно и повторно, без воопшто да им здосадат. Еве што изгласаа тие.

film

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура