X
 21.10.2017 Живот

Пеколот на Земјата

Режисерот Габриел Чаим како дел од воените сили на Америка стационирани во Рака успеал да сними со неговата „ГоПро“ камера како изгледа конфликтот таму.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот