X
 14.11.2017 Култура

Најкреативните студентски домови низ светот

Лошите студентски соби што изгледаат како затвори се минато, барем кога станува збор за домовите низ целиот свет. Во продолжение погледнете некои од најкреативните и најубавите згради во кои се сместени студентските домови низ светот.

studenti

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура