X
 19.02.2018 Уметност

3Д-цртежи што ќе ве збунат

Уметник од Србија создава нешто сосема поинакво, нешто ретко. 3Д е нешто што луѓето го сакаат и се воодушевуваат од овие цртежи.

2

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Уметност