X
 19.05.2020 Наша тема

Анкета: Кои се вашите омилени нешта?

Некој не може без серијата „Пријатели“ или „Игра на троновите“, па ја гледал и неколку пати, некој сака денот да го почне со музиката на Каролина, некој со „Архангел“. Со оваа анкета сакаме да ги откриеме омилените работи на Македонците. Напишете ни ги нештата што ве прават среќни.
Ви благодариме

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Наша тема