X
 21.05.2019 Забава

Гламур на небото

Пред пет години „Четири сезони“ (Four Seasons) ја дизајнира луксузната атракција - авион за незаборавни патувања.

„Кралската палата на небото“, која е дизајнирана во гламурозен стил, отвори простор за уметниците од „Четири сезони“ кои добија шанса својот талент да го пренесат на небото.

За време на летовите, со кои се поврзуваат најатрактивните дестинации во светот, овој луксузен авион со црна боја нуди максимално уживање за корисниците.

Почувствувајте дел од овој луксуз.


Тука можете да погледнете и неколку фотографии од внатрешноста на авионот.
Подготвил: Билјана Арсовска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава