X
 24.09.2018 Технологија

„Амазон“ ги претстави своите нови производи за паметен дом

„Амазон“ минатата недела одржа неочекуван настан на кој во своето седиште во Сиетл претстави 13 нови уреди за паметен дом. Погледнете што нуди.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија