X
 04.05.2015 Живот

Како изгледа удирањето гром на забавена снимка?

Понекогаш, кога сфаќаш на кој начин функционира нешто страшно или го гледаш во подобар дета, стануваш помалку исплашен од него. Меѓутоа, ова не е случај со громовите. На видеото подолу можете да ја погледнете застрашувачката убавина на удирањето гром во забавена снимка.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот