X
 19.01.2015 Забава

Како изгледа трејлерот на "Interstellar" со буџет од 20 долари?

Со буџет од само 20 долари, видеографот Чендлер Пери заедно со неговата екипа повторно го создаде трејлерот на „Interstellar“ кој ја доловува суштината и основните емоционални движења на филмот, и додава совршена количина на комедија која вклучува неверојатна имитација на Метју Меконахи.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава