X
 10.03.2022 Забава

Погледнете го официјалниот спот за македонската евровизиска песна

Денеска беше промовиран спотот за песната „Circles“ со која Андреа ќе ја претставува Македонија на Евровизија во Торино, Италија.

Во продолжение можете да го погледнете.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава