X
 12.05.2022 Забава

Погледнете го настапот на Андреа на „Евровизија“

Сите кои го пропуштија настапот на македонската претставничка на „Евровизија“, Андреа Коевска, може да го погледнат подолу.Ви се допадна ли?

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава