X
 13.05.2019 Живот

Реклами што ќе ве вратат во безгрижното детство

Многу од вас ќе се потсетат на детството со овие легендарни телевизиски реклами од периодот на поранешна Југославија.

„505 со црта“„Ледолина“„Слатка тајна“„Краш експрес

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот