X
 18.03.2017 Забава

Креативни рекреации на фотографии од детството

Секогаш е забавно да ги гледате фотографиите од детството. Можеби ќе се потсетите дека сте имале смешна фризура или слатка насмевка без заби. Но, среќа е што тие останале на сликите.

жена и мачка
Фото извор: Boredpanda


Погледнете ги овие фотографии од детството кои се рекреирани неколку години подоцна и воочете ја разликата.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава