X
 06.01.2015 Забава

Чудни места низ светот каде може да пиете кафе


Секој има омилено место за пиење кафе. Некои сакаат да пијат кафе во мирно кафуле, додека други обожаваат да уживаат во напитокот во најголемата врева. Но, за малкумина на светот овие кафулиња се омилени.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава