X
 09.01.2015 Технологија

Најдобрите веб страни за бесплатно симнување на филмови

Гледањето филмови е еден од најдобрите начини за уживање за време на викендите и слободното време. Кога станува збор за гледање на филмови, повеќето луѓе претпочитаат да посетат страна која нуди онлајн видео стриминг.

 

филм


Секако, овие страни се супер за оние кои имаат одлична интернет конекција. Но, што ако немате стабилна интернет врска за да гледате филмови онлајн? Во овој случај симнувањето на филмови е најдоброто решение.

Постојат неколку веб страни достапни на интернет кои тврдат дека можете да ги симнете филмовите од нивната страна, меѓутоа вистината е дека повеќето од нив се лажни и небезбедни. Затоа, ви нудиме најдобри веб страни од кои бесплатно можете да симнувате филмови онлајн.

Free Movie Download6 - Ова е популарна страна за бесплатно гледање и симнување на филмови. Страната нуди 720p и 480p филмови.

300MB Movies 4 U - Ова е една од најпознатите страни за симнување на филмови која ви ги нуди сите најнови Холивудски и Боливудски филмови.

Ganool - Уште една популарна веб страна за симнување на филмови, која нуди различни видови жанрови на филмови - акција, авантура, комедија, крими, документарци, драми, хорор, мјузикли итн.

Divx Crawler - DivxCrawler е одлична веб страна преку која можете да гледате филмови онлајн. Страната содржи огромна колекција на филмови од Холивуд. Нејзиниот дизајн е едноставен и лесен за управување.

Download Free Full Movie - Веб страна која исто така содржи огромна колекција на Холивудски филмови (најнови) кои можете да ги симнете бесплатно. 
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија