X
 18.02.2015 Живот

"Брилијантни" решенија за несаканите проблеми


Иноваторите обично го поправаат животот на илјадници или милиони луѓе со своите изуми. За жал, овие иноватори не го сториле тоа. Но, тие го подобриле својот живот, барем малку, и биле доволно храбри за да ги споделат своите генијални решенија со целиот свет.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот