X
 24.02.2015 Култура

Оскарите 2015 низ фотографии

Помина уште една ноќ исполнета со гламур, сјај и успех. Како сето тоа изгледа низ фотографии?

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура