X
 25.02.2015 Живот

Каква иднина ни носи невработеноста?

Невработенноста се протега низ целиот свет. Погледнете каква ќе биде иднината доколку продолжи да расте невработеноста.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот