X
 14.03.2015 Забава

Ѕирнете во засолништето на еден милионер

Ова засолниште за итни случаи доаѓа со огромна спална соба на едниот крај и 4 други кревети на спротивната страна. Вратата која се затвора ја одвојува собата такашто едни можат да спијат, додека други гледаат телевизија.

 

1


Засолништето има туш и вц кои се со приватна преграда. Има маса за 4ца, биро и кауч како и забавен центар со 46 инчен телевизор, и камин. Нема потреба повеќе да се кажува, фотографиите зборуваат сами.

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава