X
 16.03.2015 Забава

Решени се секојдневните дилеми

„Јас сум најпаметното човечко суштество на планетата Земја. Јас сум веднаш до Бог. Јас сум вистинскиот подарок на човештвото“.

 

дилема


Нешто слично ви се врти во главата кога ќе се сетите на некоја одлична идеја која ќе ви го олесни животот. Така се чувствувале и овие луѓе кои решиле неколку дилеми во животот и го направиле полесен.

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава