X
 20.03.2015 Забава

Шеги кои ќе ги разберат само бубалиците во душа


Натриум натриум натриум натриум...натриум Бетмен!

Науката не е само за истражување, ами и за хумор. Да се насмееме малку.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава