X
 26.03.2015 Забава

Воодушевувачки фотографии кои ја наговестуваат пролетта

Поголемиот дел од нас се`уште се закопани под снегот и не можат да се опорават од студеното време, но тоа не значи дека не доаѓа пролетта. Затоа, уживајте во прекрасните фотографии кои ја наговестуваат пролетта.

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава