X
 02.04.2015 Забава

Што се наоѓа на крајот на виножитото?


Американците велат дека грниња злато се наоѓаат на секој крај на виножитото. Ние велиме дека тоа не е точно. Некогаш има тоалети, крави и ресторани.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава