X
 12.04.2015 Живот

Проблемите со цимерот прикажани на поинаков начин

Дизни негативците не постојат само за да им нанесат злоба на добрите ликови од Дизни цртаните филмови. Тие се тука затоа што секогаш знаат како да ја извлечат злобната маќеа скриена во секој од нас.

 

негативци

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот