X
 23.09.2017 Забава

Холивудските актери и нивните руски двојници

Некои луѓе веруваат дека секој човек некаде во светот може да го пронајде својот двојник. Холивудските актери пак, своите лесно можат да ги пронајдат во Русија!

двојници
Фото: АР
ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава