X
 10.12.2016 Образование

Совршени подароци за интелигентни деца

Доколку сте во дилема што да им купите на вашите деца, а би било доста едукативно и забавно истовремено, во продолжение ви нудиме неколку совршени избори.

 

деца

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование