X
 19.04.2015 Забава

Интересен трик со ластичиња

Доколку сакате магија и сакате да ги забавувате пријателите, видеото ви нуди интересен илузиски трик со кој ќе ги воодушевите пријателите.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава