X
 01.02.2015 Култура

Фотографии од 5-та сезона на "Game of thrones"

Доколку мислевте дека новиот трејлер од 5-та сезона на „Game of thrones“ беше возбудлив, чекајте дури не ги погледнете новите фотографии од новата сезона.  На фотографиите имате можност да ги погледнете новите ликови Доран Мартел и Хај Спероу.

 

игра

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура