X
 29.04.2015 Забава

Што се` би направиле фотографите за совршената фотографија?

Најчесто, поголемиот дел од фотографите се фанатици кога станува збор за нивната професија и правењето фотографии, без разлика дали станува збор за папараци или пак професионални фотографи. Фотографиите се доказ за тоа што се` тие би направиле за да ја добијат совршената фотографија.

 

foto


Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава