X
 07.07.2015 Технологија

Производи на "Google" кои ќе ја обликуваат иднината

Овие производи во иднина ќе ја подобрат и технологијата и нашите животи во иднина.

 

фб

 

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија