X
 10.07.2015 Култура

Феноменални фотографии од вселената кои ќе предизвикаат чувство на стравопочит

Фотографиите од неодамнешниот натпревар за Астроном на 2015 година ќе предизвикаат чувство на стравопочит кон нашата планета.

 

вселена

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура