X
 08.08.2015 Живот

Неверојатни идеи за дизајн кои ќе го разубават вашиот дом

Со оглед на тоа колку време повеќето од нас го поминува во својот дом, голема штета е тоа што живееме во малечки, досадни домови или станови. Ако домот е онаму кадешто е срцето, овие идеи за внатрешен дизајн сигурно ќе ви го стоплат срцето.

 

дизајн


Некои од овие идеи се скапи, меѓутоа за оние кои немаат многу пари, постојат алтернативни идеи кои исто така можат да се направат, а кои на вашиот дом ќе му дадат уникатна и интересна нота. 

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот