X
 16.08.2015 Култура

Што успешните луѓе прават пред да одат во кревет?

Пред да си легнат, читањето е последната работа што ја прават успешните луѓе. Голем број бизнис лидери сметаат дека оваа навика не се совпаѓа со нивните рутини во текот на денот, па затоа ја оставаат за на крај.

 

успешни

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура