X
 19.08.2015 Култура

Филмови кои не смеете да ги пропуштите оваа есен

Со приближувањето на крајот на летото, време е за посериозни филмови оваа есен, кои „мирисаат“ на Оскари. Од адаптации на книги и Мет Дејмон оставен на Марс, до два филмови за Стив Џобс, ви нудиме филмски наслови кои не смеете да ги пропуштите оваа есен.

 

obrazovanie

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура