X
 27.08.2015 Живот

Кој би бил вашиот совет за помладите?

Само едно 5-минутно видео може да ви го разубави денот и потенцијално да ви го промени животот, особено ако во тоа видео слушате совети од луѓе на возраст од 7 до 93 години. Луѓето во видеото го даваат својот најискрен совет на помладите. Сите совети вредат богатство.

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот