X
 17.10.2015 Култура

Најдобрите научно фантастични серии на сите времиња

Историјата на телевизијата и серијата може да се пофали с со доста добри научно фантастични серии, а ние ви ги нудиме најдобрите 50.

 

серија

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура