X
 29.10.2015 Култура

Фотографии позади сцената кои ќе ја променат вашата перцепција

Филмовите често пати се создаваат сосема поинаку од нашата замисла. Овие фотографии се доказ за тоа, а тие ќе ви понудат еден сосема нов филмски свет кој ќе ја промени вашата перцепција кон тоа како тие се создадени.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура