X
 15.11.2015 Живот

Најинтересните кујнски изуми произведени годинава


Можеби годинава беше битна за враќањето на забавата во кујната и готвењето. Со напредокот на технологијата сведоци сме на менување на светот, а тоа се забележува дури и во сопствениот дом. Ова се некои изуми кои се појавија годинава на пазаров.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот