X
 13.12.2015 Култура

Најпродавани книги годинава


Најсигурниот начин за наоѓање добра книга за читање секогаш бил проверување на листите од најпопуларни книги. Годинава, листата која е најважна во поглед на модерната литература е онаа со најпродаваните книги на „Амазон“. Порачајте ги делата и започнете со читање. Сите наслови најдете ги во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура