X
 23.12.2015 Култура

ТВ серии кои никогаш нема да ви здосадат

Кога бараме некоја тв серија да гледаме, сите имаме одредени критериуми кои серијата треба да ги исполни. Можеби серијата прави да се чувствувате убаво, ве смее, или пак уживате во драмата што се случува.

 

тв серија

 

Она што е сигурно е дека само посебна серија може да биде онаа која секогаш можете да ја пуштите, серија која можете повторно и повторно да ја гледате без да ви здосади. Како што пристигнуваат празниците, а со тоа и малку слободно време, ви ги нудиме сериите кои дефинитивно треба да ги гледате повеќе од еднаш.

 

Линк до галеријата.


Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура