X
 25.12.2015 Култура

Најдоброто од "National Geographic"... Неверојатни фотографии!

Секој ден, уредниците на „National Geographic“ добиваат илјадници фотографии од целиот свет. Голем број фотографи од секаде низ светот работат и го чекаат вистинскиот момент за да направат фотографии кои ќе го одземат здивот на публиката. Ова се најдобрите.

 

најдобри

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура