X
 01.01.2016 Забава

Колку години ќе имаат омилените филмски ликови во 2016?


Хермиона и Хари одамна ја наполниле 30-та година во светот на Џ.К.Ролинг. Дури и детето од „Сам дома“ фиктивно има над 30 години веќе неколку години.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава