X
 27.05.2016 Култура

Филмови од 80-те кои мора да ги погледнат вашите деца

Станува збор за филмови кои претставуваат вистинско богатство и секој треба да ги има на неговата „must-see“ листа!

 

филмови

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура