X
 16.01.2016 Живот

Доколку постерите на филмските номинации за Оскар ја кажуваа вистината...

Постери од филмските номинации за Оскар кои ја кажуваат вистината за самиот заплет и расплет на филмовите.

 

oskar

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот