X
 02.02.2016 Технологија

Најдобрите бесплатни бизнис апликации


Малиот компјутер во вашиот џеб е многу моќен, го знаете тоа? Ова се 25 неверојатно корисни апликации за ајфон кои ќе ви помогнат со бизнисот многу повеќе отколку што може да замислите. Секоја од нив е бесплатна, барем во својата основна форма.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија