X
 18.02.2016 Живот

Ученици кои апсолутно ги имаат најдобрите одговори на тест

Овие ученици и тоа како треба да добијат 5-ки за нивната креативност, иновативност и одлична смисла за хумор.

 

деца

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот