X
 31.03.2016 Живот

Совршено објаснети познатите филмови во само една реченица

Дали би можеле да ги објаснете вашите најомилени филмови во само една реченица? Доколку не, ви нудиме луѓе кои совршено го направиле тоа. На вас останува да кажете дали ви се допаѓа нивниот опис.

 

филм


Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот