X
 04.04.2016 Култура

Најпознатите личности на социјалните медиуми

Покрај телевизијата, познатите личности владеат и на интернет. Но, кои од нив имаат најголем број на Твитер следбеници и Фејсбук фанови?

 

rihanna

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура