X
 20.04.2016 Живот

Фантастично симетрични фотографии

Од храна па се` до природата и се` помеѓу, човек едноставно обожава да го истражува светот и да наоѓа симетрија во нештата. 

 

симетрични

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот