X
 24.05.2016 Живот

Фотографии за кои ќе се запрашате дали се вистинити

Понекогаш, светот едноставно не` тера да кажеме: „Што по ѓаволите?“ Фотографиите во продолжение се и доказ за тоа.

 

фото

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот